3 Kasım 2010 Çarşamba

MUTFAK + BAHÇE SON


Bitti mi? evet bitti düşündüğüm objelerin bir kısmını yapmış olarak diğer kısmını yapamadan ve hiç aklımda olmayanları çalışarak bitti. Aslında halen yapamadıklarımı koyabilecek alan mevcut ama galiba artık "tamam" dediğim noktaya geldik. Belki zamanla eklemelerim olur pek huyum değildir yarım kalanı tamamlamak o yüzden bitti olarak tanımlamak bana daha uygun geliyor.
Gelen olarak çoğu şeyi yayınlamış durumdayım ama yine son bir kaç foto ve genel düzenleme için bir kaç kare eklemek istedim.Fotoğraf çekimleri için genellikle pek itina göstermem ve sefer gündüz ışığıydı fondu birşey ayarlamaya çalıştım.Sonuç: fotoğrafları hiç beğenmediğim gibi bilg. aktarımdan sonra objektifteki minik parmak izlerini görebildim:(

Biraz ışık ayarıyla olayı gidermeye çalıştım. Artık ne kadar olduysa diyelim.Fotolara boyutları belirleyebilecek bir obje koymayı unutmuşum.Memnuniyetsizliğime rahmen konuyu yayına aldım.Aman ne güzel nerde bi olumsuzluk onu yazdım şükür yani.İnsan galiba kendine ait en mükemmeli elde etmek gayretinden olsa gerek küçük bi mutluluğunu bile bed tribe rahat bağlayan bi varlık en güzeli gelin seyredelim amaan sende yani.

Küçük karede su bidonun dönüşümü yapılmamış ana maddesi mevcut.Dikkatinize şekebileceğinizi düşündüğüm için ekledim.

Bahçeye gelince; zeminini taş ve biraz yapraklandırma dışında fotoda çokta seçilmeyen küreyi ekleyerek bitirdim.Yeni KÜÇÜK DÜŞLERDE görüşmek üzere

7 yorum:

 1. Harika ama tek resimle olmaz ayrıntıları daha yakından görmek için sabırsızlanıyorum.

  YanıtlaSil
 2. Esencim aslında her açıdan bir fotoğrf karesi var resimler üstüne tıklandığında büyüyor ayrıntılar tabiyki netleşiyor.bu arada 5 ayrı açıdan foto yeter diye düşünmüştüm.Sen tek resimle olmaz deyince kafamda karıştı bilemedim yahu :)

  YanıtlaSil
 3. Merhaba Kondor.
  Öncelikle sizi tebrik etmek istiyorum.
  Bende yaklaşık bir yıldır minyatürle ilgileniyorum.
  Sizin çalışmalarınızda baya ilginç ve güzel
  ayrıntılı anlatımlarınızda bir başka özelliğiniz.
  Ben bu kadar anlatım detayına girmemiştim.Ama istek olursa, öğrenmek isteyen olursa yardımcı oluyorum.
  Bloğumu ziyaret edip sizin gibi ustadanda yorum almak istiyorum.
  Görüşmek üzere şimdilik hoşcakal.

  www.ozdenceyhan.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. estafurullah Özden Bey ne demek usta ay utandım inanın kendimce mutlu olmaya çalışmaktan başka birşey değil minyatür hemen blogunuza gidiyorum.

  YanıtlaSil
 5. ne zamandır ugramıyordum.neler kaçırmışım gerçekten minyatür ilgimi çeken bişey degildi ama sizn yaptıklarınızda sanki orda küçük insanlar yaşıyormuş ki bakması çok keyifli resimleri büyütüp her ayrıntıya bakıyorum ordaki dagınıklıga doyamadım tat veren yanıda bu galiba ellrinize saglık

  YanıtlaSil
 6. EVET TUHAFTIR MAVİ SOFRA EVİMİZ OLSA DAĞINIKLIĞA DAYANAMAYIZ GEL GÖR Kİ MİNYATÜRDE DAĞINIKLIK GARİP Bİ BAKMAYA DOYAMAMA HİSSİNİ BENDEDE YARATIYOR:)

  YanıtlaSil
 7. Mrb sayın kondor,
  Geçen ay bloğunuzu ziyaret edip yorum bırakmıştım.Aynı işle uğraştığımız için bloğuma davet etmiştim ve cevaben hemen bloğuma bakacağınızı belirtmiştiniz.
  Bloğuma geldinizmi??Bir yorumunuzu veya izleme kaydınızı göremedim. Başka bir blog adıyla felanmı geldiniz bilemiyorum
  İyi günler :)))

  YanıtlaSil